| poprawki i wpisy |
| Wiadomość od doktora Owerko: Szanowni Państwo, Wpisy do indeksów/kart oraz możliwość przystąpienia do zaliczenia przedmiotu w terminie poprawkowym odbędzie się 10.09.2012 o godzinie 11:30. Spotykamy się pod gabinetem 310 pawilon C4. Karty/indeksy do wpisów proszę dostarczyć za pomocą Starostów ( tylko "hurtowo" !). Osobiście zapraszam tylko starostów z kartami/indeksami oraz poprawkowiczów. T.Owerko |