poprawki i wpisy
Witam!

Moi Drodzy, niestety nie mam możliwości pojechać w poniedziałek do Krakowa! Bardzo proszę, żeby jeżeli ktoś jedzie skontaktował się ze mną - będę wdzięczna za dostosowanie się do prośby dr Owerko (jedna osoba ze wszystkimi indeksami!). Postaram się skontaktować z Panem Doktorem i poinformuję go, że niestety nie mogę być obecna w Krakowie, ze względów zawodowych. Gdyby coś się działo bardzo proszę pisać lub dzwonić!


  PRZEJDŹ NA FORUM