kolos
Zależy mi na tym, żeby być na egzaminie, ale nie mogę w tygodniu bo w piątek wracam po południu z ferii. Niestety mam już zapłacone a nie stać mnie na to, żeby moja kasa poszła na marne...
PRZEJDŹ NA FORUM