kolos
jak już nie ma wyjścia to niech będzie i niedziela 17 ale wtedy kolejny termin i tak będzie musiał być w tygodniu jeśli chcemy mieć więcej terminów to weekendów jest naprawdę za małooczko


  PRZEJDŹ NA FORUM