kolos
Niedziela. Tak jak doktor zauważył jesteśmy studentami zaocznymi i PŁACIMY za te studia więc niech on sie dostosuje do nas. Większość studentów zaocznych pracuje w tygodniu.. ja też, więc niech to bd niedziela.
PRZEJDŹ NA FORUM