| POTWIERDZENIE WNIESIENIA OPŁATY SEMESTRALNEJ |
| Witam! Mam indeksy: Roksany, Tomka, Marceli, Iwony, Łukasza Bechera. Macie już komplet wpisów i wypisane przedmioty na kolejny semestr, więc złożę je w dziekanacie w przyszłym tygodniu. Tylko bardzo proszę przyślijcie mi na maila: boguslawa1986@gmail.com potwierdzenia wniesienia opłaty semestralnej. Wydrukuję je i włożę do Waszych indeksów. |