II termin w Krakowie
Potrzebny jest mi kontakt do Mateusza Jaracza! Proszę aby ktoś mi podał numer, albo niech zadzwoni do niego i poinformuje o III terminie zaliczenia z modeli! Piątek, 1 marca godzina 12:00, sala 141!
PRZEJDŹ NA FORUM