Witam!
Otrzymałam informację z dziekanatu, że indeksy z wypisanymi na kolejny semestr przedmiotami oraz kopią potwierdzenia wniesienia opłaty semestralnej można oddać do wpisu na kolejny semestr w dniu 9 marca 2013 roku w sekretariacie ZOD Ruda Śląska. Kto jeszcze nie oddał indeksu nie musi jechać specjalnie do Krakowa. Sprawę przedłużenia ważności legitymacji omówimy po konsultacji z sekretariatem ZOD Ruda Śląska w najbliższą sobotę. Informuję także, że wprowadzono drobne korekty do planu zajęć - proszę się zapoznać z nową wersją. |