INFO OD DR KOZIOŁA W SPRAWIE ZALICZEŃ
DR Kozioł pisze:
Warunkiem zaliczenie z kartografii jest oddanie wszystkich tematów!!!!
Czekam na tematy do piątku w sobotę i niedzielę mnie nie ma!!!
Termin wpisów do WD to jest 30.09!!!
PRZEJDŹ NA FORUM