witajcie
Forum to ma na celu pozbycie się bałaganu jaki czyni poczta nie spamowanie, nie pytanie się o to samo, łatwosć informacji i najważniejsze wiadomo kto napisał jaką wiadomośćpan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM