Indeksy w dziekanacie
Witam! W dniu dzisiejszym wszystkie indeksy, które udało mi się odnaleźć na AGH (co najmniej 3 razy prosiłam, żeby wszystkie były razem w jednym miejscu) zostały zapakowane w pudełko i pozostawione w dziekanacie, gdzie czekają na mgr Jach - która w dniu jutrzejszym uzupełni nam wpisy z BHP i BiE. Termin złożenia indeksów do wpisu na kolejny semestr upływa 3 marca tj. w najbliższą sobotę. Jeśli nic się nie zmieni będę tego dnia w Krakowie. Ze względu na zmianę planów mgr Jach nie udało mi się złożyć dzisiaj indeksów do wpisu na semestr II, a nie mogę jutro specjalnie w tym celu jechać do Krakowa, więc sprawa musi zaczekać do soboty. Co do osób, które mają w środę matmę... Jeśli wasze indeksy były wśród tych, które zmuszona prośbą mgr Jach, pozostawiłam w dziekanacie może pojawić się problem z wyciągnięciem ich w środę (dziekanat tego dnia jest nieczynny dla studentów)...


  PRZEJDŹ NA FORUM