| Huuuurrrra! |
| Nareszcie mamy forum! Nasze, jedyne, namaszczone przez Bogusię, ładne, bez reklam, bez spamu. BEZ WSTYDU!! Wiwat Admin! wiwat moderatorzy! Tylko niepotrzebnie forum jest podpisane "Geodezja AGH Ruda Śl", jeszcze ktoś na nim napisze np., że wykładowca X to ch.. a Y to buc, później X z Y to znajdą i się będzie działo . |