| Huuuurrrra! |
| Moja rada: nie piszcie takich rzeczy, a nic złego się nie stanie! Nikogo nie interesuje czy uważacie kogoś za inteligentnego inaczej! To forum ma służyć wymianie informacji pomiędzy studentami, a informacje te nie powinny zawierać obraźliwych treści! A już w szczególności niepochlebnych opinii o wykładowcach - i nieważne jak bardzo ich nie lubicie. Jak znajdę coś, co uznam za niegrzeczne, będę usuwać!!! |