Huuuurrrra!
Tak, uważam, że to dobra rada!
Ale jak już mamy takie fajne forum (dyskusyjne?), to dlaczegoż by nie wymieniać poza informacjami także poglądów - oczywiście w granicach rozsądku.
PRZEJDŹ NA FORUM