Huuuurrrra!
Tak, uważam, że to dobra rada!bardzo szczęśliwy
Ale jak już mamy takie fajne forum (dyskusyjne?), to dlaczegoż by nie wymieniać poza informacjami także poglądów - oczywiście w granicach rozsądku.taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM