| Indeksy w dziekanacie |
| W temacie indeksy w dziekanacie; Roksana, Natalia i Dawid - wypisane macie przedmioty na II semestr, macie pieczątki "wpisano na semestr II". Iwona - szukałem twojego indeksu ale nie znalazłem - tam był indeksowy totalny chaos - jeśli masz wszystkie wpisy i wypisany indeks na II semestr to pewnie na następnym zjeździe znajdziesz go w Rudzie. Sugestia ludzi z dziekanatu dla studentów z okładkami na indeksach - wyraźnie oznaczyć R.Ś. na okładce - ułatwia to szybką identyfikację w Krakowie. |