LEGITYMACJE
BARDZO WAŻNE!

Na najbliższym zjeździe tj. 24-25.03.2012 wszyscy studenci proszeni są o zabranie ze sobą legitymacji!!! Konieczne będzie pozostawienie ich w sekretariacie, skąd zostaną przesłane do Krakowa celem przedłużenia ich ważności. Dla wielu osób, sytuacja ta, jest problematyczna, ale nie ma innej drogi. Bardzo proszę o tym pamiętać!!! Kto nie odda legitymacji w wyznaczonym terminie, będzie musiał załatwiać wszystko sam - w Krakowie oczywiście.


  PRZEJDŹ NA FORUM