Laborka
Proszę pamiętać o przyborach kreślarskich i kalkulatorach!!! Warto mieć też choć jeden arkusz papieru milimetrowego, kalkę i papier kancelaryjny na sprawozdanie!!! Pamiętajcie, że mamy jutro również zajęcia z rysunku!!! Rapidografy może nie będą potrzebne, ale rozsądnie będzie zabrać ołówki, linijki i papier!!! Link do skryptu z fizyki na stronie głównej forum (w ShoutBox)!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM