Zadania z matematyki grupa II
Sedek, ale Ty jestes w grupie 2,
ja jestem w 5 (tez o tym wiem)

z góry przepraszam że po nazwiskach:
gr.1 (Fliegel, BogOcz, Odrobińska, Otręba)
gr.2 (Zbróg, Szuraj, Pacan, Ungier)
gr.3 (Śmieja, Zalewska, Sikora?, Szatkowska)
gr.4 (Becher, Tupaczyński, UCZTO)
gr.5 (Rybak, Wołowczyk,von Syrzysko)


  PRZEJDŹ NA FORUM