| Zadania z matematyki grupa II |
| Dlaczego zmieniliście numeracje grup. W poprzednim semestrze byliśmy w grupie piątej. Ja powiedziałem wszystkim w mojej grupie, że jesteśmy 5 i robiliśmy te zadania. Teraz nie wiem czy będziemy umieli zrobić te zadania, które są dla drugiej. teraz tylko same kłopoty przez tą zmianę. Mam nadzieję, że chociaż są one na niedzielę a nie na sobotę. |