Sprawozdanie
Hej, wiecie może czy mamy napisać sprawozdanie z ostatnich laboratorów? Jeśli tak to czy ktoś ma jakiś wzorek takiego sprawozdania??oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM