Jak będzie wyglądać etp?
Wiecie , słyszeliście jak będą wyglądać ćwiczenia z etp? Będziemy pracować przy kompach czy kartka i ołówek?? Na ile prowadzący jest "ugodowy". Rozważam nieobecność na ostatnim zjeździe, tylko nie wiem czy da się to jakoś odrobić itd.


  PRZEJDŹ NA FORUM