Projekt- wyrównanie azymutu
Mam pytanko, czy może ktoś więcej zapamiętał co dokładnie mamy zrobić poza tym, że mamy wyrównać azymut na boku 6-7??
Czy mamy obliczyć całkowicie te dwa ciągi zamknięte?? Może jakoś razem zbierzemy wszystkie wiadomości na temat tego projektu
PRZEJDŹ NA FORUM