Sprawozdanie
Czy mógłby ktoś wrzucić na forum albo na pocztę przykładowe sprawozdanie oczko? Albo jeszcze lepiej jakby ktoś z drugiej grupy był tak miły i wrzucił sprawozdanie z Modułu Younga bo nie mogę sobie z tym poradzić oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM