NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGŁOSZENIA » PLAN ZAJĘĆ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

PLAN ZAJĘĆ

  
Bogusia
07.03.2012 18:11:07
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #886816
Od: 2012-2-25
Po konsultacji z dr Pietruszką zamieściłam poprawiony plan zajęć na skrzynce!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
PositivaStyle
07.03.2012 18:21:15
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Sosnowiec

Posty: 39 #886819
Od: 2012-2-24
jeszcze chyba wykład z matmy ma być o 15 Piotrek Rybak cos kiedyś pisał
a co do Pietruchy no comment nawet nie za bardzo ukrywa ze mu sie nie chce jeźdizć na zajęcia do Nas i woli maratony oby jak najmniej na paliwo wydać, ale z tymi zajęciami do 22:00 to przęgiecieporuszony
  
sedek91
08.03.2012 15:47:36
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: GLIWICE

Posty: 7 #887566
Od: 2012-2-27
Cześć. Chciałbym poinformować, że wspomniany plan na skrzynce został umieszczony w koszu, przez co w pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś go usunął. Proponowałbym zamieścić go na forum w tym temacie.A przy okazji chciałbym się dowiedzieć co to jest lektorat z angielskiego. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam wszystkichwesoły
  
PositivaStyle
08.03.2012 16:41:24
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Sosnowiec

Posty: 39 #887606
Od: 2012-2-24


Ilość edycji wpisu: 2
lektorat z angielskiego to po prostu ćwiczenia z angielskiegooczko

zmiany w planie :


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
Bogusia
22.03.2012 20:53:34
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #900820
Od: 2012-2-25
Plan zajęć z kolejnymi poprawkami jest na skrzynce i tu:


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
nz
04.04.2012 09:33:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #911380
Od: 2012-2-29
a czy wiadomo coś na temat przeniesienia tych zajęć do 22 z geodezji czy będziemy musieli gnić tak długo w Krakowie?
  
Bogusia
04.04.2012 14:51:32
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #911618
Od: 2012-2-25
Dr Pietruszka podejmie decyzję po świętach. Prawdopodobnie będzie zmiana w planie, ale wiązać będzie się także z perturbacjami w obrębie rozkładu zajęć z rysunku i grafiki. Informacje będę przekazywać sukcesywnie - w miarę ich otrzymywania od prowadzących.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
23.04.2012 19:07:35
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #925741
Od: 2012-2-25
ZMIANY W PLANIE ZAJĘĆ!!! Nowy plan wrzuciłam na maila!!! Zamieszczam też tutaj:


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Gosia
29.11.2012 18:45:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #1060216
Od: 2012-2-25
wrzuciłby ktoś plan ze zmianami?? jesli jakies są... i terminy kolosow, egzaminów, z góry dziękuję wesoły
  
Gosia
29.11.2012 18:45:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #1060217
Od: 2012-2-25
wrzuciłby ktoś plan ze zmianami?? jesli jakies są... i terminy kolosow, egzaminów, z góry dziękuję wesoły
  
Gosia
29.11.2012 18:46:18
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #1060218
Od: 2012-2-25
wrzuciłby ktoś plan ze zmianami?? jesli jakies są... i terminy kolosow, egzaminów, z góry dziękuję wesoły
  
Bogusia
29.11.2012 19:20:04
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1060239
Od: 2012-2-25
Zrobię dla Was nowy plan, ale najwcześniej zamieszczę go w sobotę. Proszę o wybaczenie i cierpliwość.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
02.12.2012 10:37:57
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1061722
Od: 2012-2-25
Nowy plan:



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
02.12.2012 11:58:20
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1061799
Od: 2012-2-25
Pierwsza poprawka:



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
03.12.2012 17:54:45
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1062786
Od: 2012-2-25
Druga poprawka:



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
10.12.2012 16:41:32
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1068931
Od: 2012-2-25
Plan:



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
12.12.2012 10:57:55
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1070106
Od: 2012-2-25
UWAGA!!! POPRAWKA DO PLANU!!! ZMIANA KOLEJNOŚCI ZAJĘĆ 22.12.2012!!! GRUPA 2 PRZYCHODZI NA 8.00!!!



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
dawid_smieja
12.12.2012 12:32:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #1070176
Od: 2012-3-22
wiadomo już czy przychodzimy 15 czy 16?
  
Bogusia
12.12.2012 12:33:30
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1070182
Od: 2012-2-25
W planie wyraźnie oznaczono, że 15.12.2012 będzie dniem zjazdu wesoły
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
21.12.2012 17:10:07
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1094114
Od: 2012-2-25
JESZCZE RAZ:

22.12.2012 - ZJAZD

Grupa 2 - 08.00 Programowanie Komputerowe
Grupa 1 - 11.00 Programowanie Komputerowe
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGŁOSZENIA » PLAN ZAJĘĆ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny