NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGŁOSZENIA » RULETKA - SKŁADKA: 6 PLN

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ruletka - składka: 6 PLN

  
Bogusia
19.06.2012 20:08:20
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #960093
Od: 2012-2-25
Witam!

W związku z tym, że na ostatnich zajęciach z geodezji została zniszczona jedna z ruletek będąca częścią wyposażenia instrumentarium ZOD Ruda Śląska, a niestety nie udało nam się ustalić ani sprawców, ani bezpośredniej przyczyny zniszczenia sprzętu, bardzo proszę aby każdy student z naszego roku przygotował 6 PLN na najbliższy zjazd tj. sobota 23.06.2012, celem pokrycia kosztów. Ruletka została już zakupiona i zostanie przekazana w ręce dr Pietruszki.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGŁOSZENIA » RULETKA - SKŁADKA: 6 PLN

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny