

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #960093 Od: 2012-2-25
| Witam!
W związku z tym, że na ostatnich zajęciach z geodezji została zniszczona jedna z ruletek będąca częścią wyposażenia instrumentarium ZOD Ruda Śląska, a niestety nie udało nam się ustalić ani sprawców, ani bezpośredniej przyczyny zniszczenia sprzętu, bardzo proszę aby każdy student z naszego roku przygotował 6 PLN na najbliższy zjazd tj. sobota 23.06.2012, celem pokrycia kosztów. Ruletka została już zakupiona i zostanie przekazana w ręce dr Pietruszki. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |