

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #1141562 Od: 2012-2-25
| Proszę się zapoznać:
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
Skrót:
- w sesji zimowej 2012/2013 nie ma kart egzaminacyjnych - sesja trwa od 29.01.2013 do 24.02.2013 roku - indeksy składać w dziekanacie do 9 marca 2013 _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |