| | |
| JustynaPawlak | 14.06.2012 18:49:32 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Posty: 9 #957519 Od: 2012-3-9
| Mógłby ktoś wrzucić notatki z całego roku z geodezji? Myślę, że przydadzą się na jutrzejszy egzamin  Pozdrawiam  |
| | |
| rybak | 14.06.2012 21:14:19 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #957600 Od: 2012-2-26
| No podpisuje się pod tymi notatkami, ale egzamin to chyba za tydzień na zjeździe a nie jutro w pt? Czy coś ominąłem? |
| | |
| Iwona | 14.06.2012 21:21:35 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 25 #957604 Od: 2012-2-25
| Jutro o 20 test na platformie moodle!! |
| | |
| rybak | 15.06.2012 08:39:17 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #957752 Od: 2012-2-26
| sieeeemanko |
| | |
| rybak | 15.06.2012 19:08:46 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #958058 Od: 2012-2-26
| Powiedzcie mi jeszcze szybko. Te pytania ( zagadnienia ) na egzamin które są wystawione w moodlach , to są na dzisiejszy test na moodle tak? |