| | |
| mikon_bb | 18.06.2012 22:15:30 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #959642 Od: 2012-2-27
| http://chomikuj.pl/bleczekolada/AGH/rok+I/Opracowanie+na+egzamin+z+geodezji+I*2c+wesja+2,713839346.odt no to życzę miłej nauki   |
| | |
| moniamandera | 25.06.2012 12:31:12 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #963007 Od: 2012-2-26
| Jak będzie coś bardziej wiadomo z poprawką z geodezji to prosiłabym o jakąś wiadomość ;-) |
| | |
| Bogusia | 25.06.2012 22:07:35 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #963365 Od: 2012-2-25
| UWAGA!!!
WŁAŚNIE DOSTAŁAM WIADOMOŚĆ, ŻE POPRAWA EGZAMINU NIE MOŻE SIĘ ODBYĆ W PIĄTEK!!! DR PIETRUSZKA POWIEDZIAŁ, ŻE MOŻE BYĆ W CZWARTEK O 16.00!!! POTWIERDZIŁAM TERMIN!!! BARDZO PROSZĘ O PRZEKAZANIE INFORMACJI DALEJ!!! _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Bogusia | 25.06.2012 22:10:04 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #963368 Od: 2012-2-25
| POPRAWA 28.06.2012 GODZINA 16.00 W KRAKOWIE!!! OBOWIĄZUJĄ TE SAME PYTANIA I FORMA PRZEPROWADZENIA EGZAMINU JAK NA TERMINIE PIERWSZYM!!! _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| moniamandera | 25.06.2012 22:41:10 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #963404 Od: 2012-2-26
| I chwała Bogu! Jakby coś zmienił to by był koniec świata!  |
| | |
| Bogusia | 11.07.2012 10:58:46 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #971469 Od: 2012-2-25
| UWAGA BARDZO WAŻNE!!!
propozycje co do przeprowadzenia 3 terminu egzaminu z geodezji (termin ostatni i ostateczny!):
14 lipca 15 lipca 18 sierpnia 24 września (egzamin byłby wpisany z datą wsteczną, aby zmieścił się w sesji poprawkowej)
Decyzję musimy podjąć najpóźniej do jutra rana!!!
Ponadto panowie Becher i Uchto proszę o kontakt indywidualny (najlepiej telefoniczny) ze mną ponieważ mam dla panów wiadomość od dr Pietruszki.
Sprawę proszę traktować jako bardzo pilną! _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| moniamandera | 11.07.2012 12:29:48 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #971509 Od: 2012-2-26
| Ludzie napiszcie co wam najbardziej pasuje! No mi wrzesień ;-) |
| | |
| jaroslaw | 11.07.2012 20:39:34 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #971738 Od: 2012-3-24
| Dżaroslav jest za wrześniem |
| | |
| Bogusia | 12.07.2012 13:55:22 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #972013 Od: 2012-2-25
| Uwaga!!! Termin 24 września wypada z puli dostępnych terminów - wirtualny dziekanat zostanie zablokowany dla wykładowców w dniu 23.09.2012 (dr P. jest na urlopie od 1-23.09.2012, a wcześniej ma praktyki) więc nie będzie możliwe wprowadzenie ocen do systemu. Egzamin będzie zatem prawdopodobnie 18 sierpnia - czekam na potwierdzenie terminu. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| moniamandera | 12.07.2012 20:49:29 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #972162 Od: 2012-2-26
| No ale ja mam wtedy terenówkę. Jeśli dr Borowiec się zgodzi abym opuściła jeden dzień praktyk to nie ma sprawy. : ) |
| | |
| moniamandera | 13.07.2012 16:22:15 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #972477 Od: 2012-2-26
| Bogusiu, mogłabyś spytać dr Borowca o to czy mnie puści?  |
| | |
| Bogusia | 13.07.2012 16:35:34 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #972485 Od: 2012-2-25
| Kontakt do dr Borowca:
borowiec@agh.edu.pl
_________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Bogusia | 16.07.2012 11:05:27 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #973956 Od: 2012-2-25
| UWAGA!!!
Ostateczny, jedyny i nieprzesuwalny termin egzaminu z geodezji został wyznaczony przez dr Pietruszkę na dzień 28 lipca 2012 godzina 09.00 w Krakowie!!! Tego dnia osoby, które mają: oddany i zaliczony komplet tematów z całego semestru, zaliczony egzamin pisemny i ustny mogą uzyskać wpisy do indeksu!!! Osobiście wybieram się z tej okazji do Krakowa. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Bogusia | 16.07.2012 12:45:43 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #974022 Od: 2012-2-25
| Informacja dla osób, które mają jakiekolwiek zaległości w ćwiczeniach: wykaz zaległych tematów zostanie udostępniony jutro lub w najbliższych dniach w systemie. Poprawione/uzupełnione tematy muszą zostać dostarczone przez jedną osobę do Krakowa do pok. 203 w godz. 9-13 (od poniedziałku do piątku) do dnia 25 lipca 2012. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Gosia | 18.08.2012 20:59:12 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #993255 Od: 2012-2-25
| kiedy i gdzie bedzie mozna uzyskac wpis? |
| | |
| Bogusia | 19.09.2012 11:44:07 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #1012435 Od: 2012-2-25
| UWAGA!!!
IV (nieoficjalny) termin egzaminu z przedmiotu geodezja I odbędzie się dnia 24 września 2012 o godzinie 17:00 w Krakowie (pawilon C4)! Jeżeli nie będzie sprzeciwów, jeszcze dziś potwierdzę termin! _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |