NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » GEODEZJA » EGZAMIN

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

EGZAMIN

  
mikon_bb
18.06.2012 22:15:30


Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #959642
Od: 2012-2-27
http://chomikuj.pl/bleczekolada/AGH/rok+I/Opracowanie+na+egzamin+z+geodezji+I*2c+wesja+2,713839346.odt no to życzę miłej naukiwesoływesołybardzo szczęśliwy
  
moniamandera
25.06.2012 12:31:12


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #963007
Od: 2012-2-26
Jak będzie coś bardziej wiadomo z poprawką z geodezji to prosiłabym o jakąś wiadomość ;-)
  
Bogusia
25.06.2012 22:07:35
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #963365
Od: 2012-2-25
UWAGA!!!

WŁAŚNIE DOSTAŁAM WIADOMOŚĆ, ŻE POPRAWA EGZAMINU NIE MOŻE SIĘ ODBYĆ W PIĄTEK!!! DR PIETRUSZKA POWIEDZIAŁ, ŻE MOŻE BYĆ W CZWARTEK O 16.00!!! POTWIERDZIŁAM TERMIN!!! BARDZO PROSZĘ O PRZEKAZANIE INFORMACJI DALEJ!!!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
25.06.2012 22:10:04
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #963368
Od: 2012-2-25
POPRAWA 28.06.2012 GODZINA 16.00 W KRAKOWIE!!! OBOWIĄZUJĄ TE SAME PYTANIA I FORMA PRZEPROWADZENIA EGZAMINU JAK NA TERMINIE PIERWSZYM!!!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
moniamandera
25.06.2012 22:41:10


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #963404
Od: 2012-2-26
I chwała Bogu! Jakby coś zmienił to by był koniec świata! bardzo szczęśliwy
  
Bogusia
11.07.2012 10:58:46
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #971469
Od: 2012-2-25
UWAGA BARDZO WAŻNE!!!

propozycje co do przeprowadzenia 3 terminu egzaminu z geodezji (termin ostatni i ostateczny!):

14 lipca
15 lipca
18 sierpnia
24 września (egzamin byłby wpisany z datą wsteczną, aby zmieścił się w sesji poprawkowej)

Decyzję musimy podjąć najpóźniej do jutra rana!!!

Ponadto panowie Becher i Uchto proszę o kontakt indywidualny (najlepiej telefoniczny) ze mną ponieważ mam dla panów wiadomość od dr Pietruszki.

Sprawę proszę traktować jako bardzo pilną!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
moniamandera
11.07.2012 12:29:48


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #971509
Od: 2012-2-26
Ludzie napiszcie co wam najbardziej pasuje! No mi wrzesień ;-)
  
jaroslaw
11.07.2012 20:39:34
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #971738
Od: 2012-3-24
Dżaroslav jest za wrześniem
  
Bogusia
12.07.2012 13:55:22
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #972013
Od: 2012-2-25
Uwaga!!! Termin 24 września wypada z puli dostępnych terminów - wirtualny dziekanat zostanie zablokowany dla wykładowców w dniu 23.09.2012 (dr P. jest na urlopie od 1-23.09.2012, a wcześniej ma praktyki) więc nie będzie możliwe wprowadzenie ocen do systemu. Egzamin będzie zatem prawdopodobnie 18 sierpnia - czekam na potwierdzenie terminu.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
moniamandera
12.07.2012 20:49:29


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #972162
Od: 2012-2-26
No ale ja mam wtedy terenówkę. Jeśli dr Borowiec się zgodzi abym opuściła jeden dzień praktyk to nie ma sprawy. : )
  
moniamandera
13.07.2012 16:22:15


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #972477
Od: 2012-2-26
Bogusiu, mogłabyś spytać dr Borowca o to czy mnie puści? bardzo szczęśliwy
  
Bogusia
13.07.2012 16:35:34
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #972485
Od: 2012-2-25
Kontakt do dr Borowca:

borowiec@agh.edu.pl

_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
16.07.2012 11:05:27
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #973956
Od: 2012-2-25
UWAGA!!!

Ostateczny, jedyny i nieprzesuwalny termin egzaminu z geodezji został wyznaczony przez dr Pietruszkę na dzień 28 lipca 2012 godzina 09.00 w Krakowie!!! Tego dnia osoby, które mają: oddany i zaliczony komplet tematów z całego semestru, zaliczony egzamin pisemny i ustny mogą uzyskać wpisy do indeksu!!! Osobiście wybieram się z tej okazji do Krakowa.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
16.07.2012 12:45:43
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #974022
Od: 2012-2-25
Informacja dla osób, które mają jakiekolwiek zaległości w ćwiczeniach: wykaz zaległych tematów zostanie udostępniony jutro lub w najbliższych dniach w systemie. Poprawione/uzupełnione tematy muszą zostać dostarczone przez jedną osobę do Krakowa do pok. 203 w godz. 9-13 (od poniedziałku do piątku) do dnia 25 lipca 2012.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Gosia
18.08.2012 20:59:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #993255
Od: 2012-2-25
kiedy i gdzie bedzie mozna uzyskac wpis?
  
Bogusia
19.09.2012 11:44:07
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1012435
Od: 2012-2-25
UWAGA!!!

IV (nieoficjalny) termin egzaminu z przedmiotu geodezja I odbędzie się dnia 24 września 2012 o godzinie 17:00 w Krakowie (pawilon C4)! Jeżeli nie będzie sprzeciwów, jeszcze dziś potwierdzę termin!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » GEODEZJA » EGZAMIN

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny