NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » JĘZYK OBCY » KOLOKWIUM J.ANG

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

kolokwium j.ang

Roksana
  
Roksana
04.05.2012 14:27:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #932038
Od: 2012-4-26
Na skrzynce umieściłam liste slowek ktore bd na kolokwium.
  
Roksana
19.07.2012 08:58:05
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #975619
Od: 2012-4-26
Pani Sylwia Gierszal napisała mi maila że poprawa z angielskiego jest w sobot 21.07 o godzinie 11.00
Odpisałam jej ze to zbyt szybko (mamy tylko 2 dni) wiele osob wyjechało i nie są w stanie tego napisać. Zaproponowałam 1 tydzień siepnia. Narazie nic nie odpisala. Dajcie swoje propozycje.
  
marcela_o
19.07.2012 21:47:48
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #976068
Od: 2012-3-6
Ja proponuje 4-5 sierpnia bo jestem wcześniej na wakacjach wesoły
  
Roksana
20.07.2012 09:22:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #976225
Od: 2012-4-26
Dostałam odpowiedz od Pani Gierszal. Zgodziła się, jutro nie bd poprawy.
Prawdopodobnie umowi się z nami na początek sierpnia, ale musi najpierw zapytać o sale.
Jak już bd wiedziała coś więcej to dam znacwesoły
  
Roksana
07.08.2012 21:22:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #987052
Od: 2012-4-26
Kolokwium bedzie w 1 tygodniu wrzesnia.
  
Roksana
30.08.2012 20:13:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #1000424
Od: 2012-4-26
Poprawa kolokwium z j.ang jest 1 września o godzinie 10.00
  
jaroslaw
31.08.2012 18:29:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #1000853
Od: 2012-3-24
a jest inny termin??
  
Darek
05.09.2012 12:48:19
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #1003715
Od: 2012-6-22
Dokładnie będzie jeszcze jakiś inny termin bo tu dowiedziałem się po fakcie...
  
BHR
05.09.2012 15:19:08
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Katowice

Posty: 1 #1003780
Od: 2012-2-25
Nie ty jedyny jęzor Ale dodatkowy termin przydałby się bez dwóch zdań
  
Roksana
05.09.2012 20:36:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #1003940
Od: 2012-4-26
właśnie ustalam kolejny termin. Jak już coś bd wiadomo, dam znać. Radze śledzić forum bo pani z angielskiego ustala terminy w kilka dni.
Czy ktoś był na ostatnim terminie? Może zapoznać pozostałych z tym co było na kolokwium
  
Roksana
13.09.2012 22:07:31
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #1008667
Od: 2012-4-26
Dobry wieczór,

termin poprawkowy dla studentów 23 września, godzinę podam w przyszłym tygodniu. <wiadomosc od Pani Sławik
  
Darek
21.09.2012 18:07:22
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #1013966
Od: 2012-6-22
UWAGA Wszyscy Ci którzy, poprawiają Angol wesoły

W najbliższą niedzielę na 9.00 rano oczko

miłej powtórki bardzo szczęśliwy bądź dobrej ściągi jęzor
  
Roksana
15.01.2013 11:29:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #1142442
Od: 2012-4-26
Lista osób które zdały kolokwium z gramatyki
Gosia 4,5
Ewelina 3
Marcela 3
Michał Konior 4,5
Sędzimir 4,5
Zbyszek 3
Paweł Fliegel3,5
Łukasz Tupaczyński 3,5
Dawid 5
Adam 3,5
Kasia 4,5
Sandra 4,5
Roksana 3
Paweł Nawara 3
Łukasz Becher 3,5

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » JĘZYK OBCY » KOLOKWIUM J.ANG

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny