| | |
| Roksana | 04.05.2012 14:27:36 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #932038 Od: 2012-4-26
| Na skrzynce umieściłam liste slowek ktore bd na kolokwium.
|
| | |
| Roksana | 19.07.2012 08:58:05 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #975619 Od: 2012-4-26
| Pani Sylwia Gierszal napisała mi maila że poprawa z angielskiego jest w sobot 21.07 o godzinie 11.00 Odpisałam jej ze to zbyt szybko (mamy tylko 2 dni) wiele osob wyjechało i nie są w stanie tego napisać. Zaproponowałam 1 tydzień siepnia. Narazie nic nie odpisala. Dajcie swoje propozycje. |
| | |
| marcela_o | 19.07.2012 21:47:48 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #976068 Od: 2012-3-6
| Ja proponuje 4-5 sierpnia bo jestem wcześniej na wakacjach  |
| | |
| Roksana | 20.07.2012 09:22:36 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #976225 Od: 2012-4-26
| Dostałam odpowiedz od Pani Gierszal. Zgodziła się, jutro nie bd poprawy. Prawdopodobnie umowi się z nami na początek sierpnia, ale musi najpierw zapytać o sale. Jak już bd wiedziała coś więcej to dam znac |
| | |
| Roksana | 07.08.2012 21:22:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #987052 Od: 2012-4-26
| Kolokwium bedzie w 1 tygodniu wrzesnia. |
| | |
| Roksana | 30.08.2012 20:13:58 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #1000424 Od: 2012-4-26
| Poprawa kolokwium z j.ang jest 1 września o godzinie 10.00 |
| | |
| jaroslaw | 31.08.2012 18:29:08 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #1000853 Od: 2012-3-24
| a jest inny termin?? |
| | |
| Darek | 05.09.2012 12:48:19 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #1003715 Od: 2012-6-22
| Dokładnie będzie jeszcze jakiś inny termin bo tu dowiedziałem się po fakcie...
|
| | |
| BHR | 05.09.2012 15:19:08 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Posty: 1 #1003780 Od: 2012-2-25
| Nie ty jedyny Ale dodatkowy termin przydałby się bez dwóch zdań |
| | |
| Roksana | 05.09.2012 20:36:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #1003940 Od: 2012-4-26
| właśnie ustalam kolejny termin. Jak już coś bd wiadomo, dam znać. Radze śledzić forum bo pani z angielskiego ustala terminy w kilka dni. Czy ktoś był na ostatnim terminie? Może zapoznać pozostałych z tym co było na kolokwium
|
| | |
| Roksana | 13.09.2012 22:07:31 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #1008667 Od: 2012-4-26
| Dobry wieczór,
termin poprawkowy dla studentów 23 września, godzinę podam w przyszłym tygodniu. <wiadomosc od Pani Sławik
|
| | |
| Darek | 21.09.2012 18:07:22 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #1013966 Od: 2012-6-22
| UWAGA Wszyscy Ci którzy, poprawiają Angol 
W najbliższą niedzielę na 9.00 rano 
miłej powtórki bądź dobrej ściągi  |
| | |
| Roksana | 15.01.2013 11:29:53 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #1142442 Od: 2012-4-26
| Lista osób które zdały kolokwium z gramatyki Gosia 4,5 Ewelina 3 Marcela 3 Michał Konior 4,5 Sędzimir 4,5 Zbyszek 3 Paweł Fliegel3,5 Łukasz Tupaczyński 3,5 Dawid 5 Adam 3,5 Kasia 4,5 Sandra 4,5 Roksana 3 Paweł Nawara 3 Łukasz Becher 3,5 |