NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FIZYKA » ZALICZENIE Z FIZYKI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zaliczenie z fizyki

  
JolaIstel
17.05.2012 12:43:30
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Racibórz

Posty: 10 #940488
Od: 2012-2-27
Jaki zakres materiału obejmuje zaliczenie, dr wspominała coś o jakimś temacie z poprzedniego semestru. Czy ktoś mógłby precyzyjnie napisać z czego dokł bd to zaliczenie?
  
Iwona
18.05.2012 12:05:17
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Mysłowice

Posty: 25 #941407
Od: 2012-2-25
optyka z poprzedniego semestru plus wszystko co bylo w tym semestrze
  
moniamandera
29.06.2012 14:21:29


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #965484
Od: 2012-2-26
czy ma ktoś gotowce z zaliczenia? w sensie nie pytania a raczej odpowiedzi bo nie potrafię tego za bardzo nigdzie znaleźć...

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FIZYKA » ZALICZENIE Z FIZYKI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny