NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » GEODEZJA II » ZADANIE Z GEODEZJI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

zadanie z geodezji

  
Iwona
29.10.2012 19:08:00
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Mysłowice

Posty: 25 #1040238
Od: 2012-2-25
Co mamy zrobić na następne zajęcia?

  
Tupak
29.10.2012 20:02:09
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #1040282
Od: 2012-2-26
Na pewno operat z pomiaru kąta metodą kierunkową. Co do pomiarów z niedzieli nie wiem, ale pewnie też operacik jakiś
  
Iwona
29.10.2012 20:13:27
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Mysłowice

Posty: 25 #1040288
Od: 2012-2-25
Ale każda osoba ma mieć swój czy wystarczy jeden na zespól?

A wyrównanie stacyjne tez trzeba do tego zrobić?
  
Tupak
29.10.2012 20:33:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #1040302
Od: 2012-2-26
Każdy ma mieć swój. Analiza dokładności jak najbardziejoczko
  
Iwona
29.10.2012 20:45:50
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Mysłowice

Posty: 25 #1040317
Od: 2012-2-25
Dziekuje!
  
Tupak
29.10.2012 20:46:19
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #1040319
Od: 2012-2-26
Proszejęzor

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » GEODEZJA II » ZADANIE Z GEODEZJI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny