NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
GEODEZJA II
»
ZADANIE Z GEODEZJI
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
zadanie z geodezji
Iwona
29.10.2012 19:08:00
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Mysłowice
Posty:
25
#
1040238
Od: 2012-2-25
Co mamy zrobić na następne zajęcia?
Tupak
29.10.2012 20:02:09
Grupa:
Użytkownik
Posty:
18
#
1040282
Od: 2012-2-26
Na pewno operat z pomiaru kąta metodą kierunkową. Co do pomiarów z niedzieli nie wiem, ale pewnie też operacik jakiś
Iwona
29.10.2012 20:13:27
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Mysłowice
Posty:
25
#
1040288
Od: 2012-2-25
Ale każda osoba ma mieć swój czy wystarczy jeden na zespól?
A wyrównanie stacyjne tez trzeba do tego zrobić?
Tupak
29.10.2012 20:33:07
Grupa:
Użytkownik
Posty:
18
#
1040302
Od: 2012-2-26
Każdy ma mieć swój. Analiza dokładności jak najbardziej
Iwona
29.10.2012 20:45:50
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Mysłowice
Posty:
25
#
1040317
Od: 2012-2-25
Dziekuje!
Tupak
29.10.2012 20:46:19
Grupa:
Użytkownik
Posty:
18
#
1040319
Od: 2012-2-26
Prosze
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
GEODEZJA II
»
ZADANIE Z GEODEZJI
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny