

Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 39 #875419 Od: 2012-2-24
Ilość edycji wpisu: 1 | Forum to ma na celu pozbycie się bałaganu jaki czyni poczta nie spamowanie, nie pytanie się o to samo, łatwosć informacji i najważniejsze wiadomo kto napisał jaką wiadomość |