

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #893758 Od: 2012-2-25
| BARDZO WAŻNE!
Na najbliższym zjeździe tj. 24-25.03.2012 wszyscy studenci proszeni są o zabranie ze sobą legitymacji!!! Konieczne będzie pozostawienie ich w sekretariacie, skąd zostaną przesłane do Krakowa celem przedłużenia ich ważności. Dla wielu osób, sytuacja ta, jest problematyczna, ale nie ma innej drogi. Bardzo proszę o tym pamiętać!!! Kto nie odda legitymacji w wyznaczonym terminie, będzie musiał załatwiać wszystko sam - w Krakowie oczywiście. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |