NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGŁOSZENIA » LEGITYMACJE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

LEGITYMACJE

  
Bogusia
15.03.2012 18:56:39
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #893758
Od: 2012-2-25
BARDZO WAŻNE!

Na najbliższym zjeździe tj. 24-25.03.2012 wszyscy studenci proszeni są o zabranie ze sobą legitymacji!!! Konieczne będzie pozostawienie ich w sekretariacie, skąd zostaną przesłane do Krakowa celem przedłużenia ich ważności. Dla wielu osób, sytuacja ta, jest problematyczna, ale nie ma innej drogi. Bardzo proszę o tym pamiętać!!! Kto nie odda legitymacji w wyznaczonym terminie, będzie musiał załatwiać wszystko sam - w Krakowie oczywiście.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGŁOSZENIA » LEGITYMACJE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny