| | |
| Tupak | 28.05.2012 20:09:53 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #947500 Od: 2012-2-26
| Mam pytanko, czy może ktoś więcej zapamiętał co dokładnie mamy zrobić poza tym, że mamy wyrównać azymut na boku 6-7?? Czy mamy obliczyć całkowicie te dwa ciągi zamknięte?? Może jakoś razem zbierzemy wszystkie wiadomości na temat tego projektu |
| | |
| Bogusia | 03.06.2012 20:20:53 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #951199 Od: 2012-2-25
| Na skrzynce znajdziecie dziennik obliczenia ciągu poligonowego do zadania z punktem węzłowym. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Tupak | 04.06.2012 20:33:17 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #951727 Od: 2012-2-26
| zrobił już ktoś to zadanie?? |