
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 18 #940008 Od: 2012-2-27
| Wiecie , słyszeliście jak będą wyglądać ćwiczenia z etp? Będziemy pracować przy kompach czy kartka i ołówek?? Na ile prowadzący jest "ugodowy". Rozważam nieobecność na ostatnim zjeździe, tylko nie wiem czy da się to jakoś odrobić itd. |