

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #1207389 Od: 2012-2-25
| Witam!
Mam indeksy: Roksany, Tomka, Marceli, Iwony, Łukasza Bechera. Macie już komplet wpisów i wypisane przedmioty na kolejny semestr, więc złożę je w dziekanacie w przyszłym tygodniu. Tylko bardzo proszę przyślijcie mi na maila: boguslawa1986@gmail.com potwierdzenia wniesienia opłaty semestralnej. Wydrukuję je i włożę do Waszych indeksów. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |