NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PIERDOŁY » POTWIERDZENIE WNIESIENIA OPŁATY SEMESTRALNEJ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

POTWIERDZENIE WNIESIENIA OPŁATY SEMESTRALNEJ

  
Bogusia
24.02.2013 21:08:20
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1207389
Od: 2012-2-25
Witam!

Mam indeksy: Roksany, Tomka, Marceli, Iwony, Łukasza Bechera. Macie już komplet wpisów i wypisane przedmioty na kolejny semestr, więc złożę je w dziekanacie w przyszłym tygodniu. Tylko bardzo proszę przyślijcie mi na maila: boguslawa1986@gmail.com potwierdzenia wniesienia opłaty semestralnej. Wydrukuję je i włożę do Waszych indeksów.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PIERDOŁY » POTWIERDZENIE WNIESIENIA OPŁATY SEMESTRALNEJ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny