NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PIERDOŁY » INDEKSY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

INDEKSY

  
Bogusia
06.03.2013 08:24:23
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1230366
Od: 2012-2-25
Witam!

Otrzymałam informację z dziekanatu, że indeksy z wypisanymi na kolejny semestr przedmiotami oraz kopią potwierdzenia wniesienia opłaty semestralnej można oddać do wpisu na kolejny semestr w dniu 9 marca 2013 roku w sekretariacie ZOD Ruda Śląska. Kto jeszcze nie oddał indeksu nie musi jechać specjalnie do Krakowa. Sprawę przedłużenia ważności legitymacji omówimy po konsultacji z sekretariatem ZOD Ruda Śląska w najbliższą sobotę. Informuję także, że wprowadzono drobne korekty do planu zajęć - proszę się zapoznać z nową wersją.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PIERDOŁY » INDEKSY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny