NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » MODELE STATYSTYCZNE I » II TERMIN W KRAKOWIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

II termin w Krakowie

  
Bogusia
19.02.2013 10:37:18
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1197203
Od: 2012-2-25
24 luty 2013 roku

Kraków

pawilon C4; sala 414

godzina 11:00
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
25.02.2013 07:54:15
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1207744
Od: 2012-2-25
III termin: 01.03.2013 roku Kraków, pawilon C-4 sala 414. Godzina: 12.00.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
26.02.2013 10:16:50
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1209966
Od: 2012-2-25
Potrzebny jest mi kontakt do Mateusza Jaracza! Proszę aby ktoś mi podał numer, albo niech zadzwoni do niego i poinformuje o III terminie zaliczenia z modeli! Piątek, 1 marca godzina 12:00, sala 141!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
PositivaStyle
26.02.2013 11:08:51
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Sosnowiec

Posty: 39 #1210097
Od: 2012-2-24
Gosia ma chyba do niego numer

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » MODELE STATYSTYCZNE I » II TERMIN W KRAKOWIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny