NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » KARTOGRAFIA I » INFO OD DR KOZIOŁA W SPRAWIE ZALICZEŃ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

INFO OD DR KOZIOŁA W SPRAWIE ZALICZEŃ

  
Bogusia
25.09.2013 12:42:36
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1608385
Od: 2012-2-25
DR Kozioł pisze:

Warunkiem zaliczenie z kartografii jest oddanie wszystkich tematów!!!!
Czekam na tematy do piątku w sobotę i niedzielę mnie nie ma!!!
Termin wpisów do WD to jest 30.09!!!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
26.09.2013 10:09:06
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #1609087
Od: 2012-2-25
"Z" oznacza zaliczone.

UWAGA!

Proszę o listę osób, które mają zaliczone wszystkie tematy (TYLKO NA 100% MACIE BYĆ PEWNI ŻE ZALICZYLIŚCIE!) a mają braki w tym pliku exl. To jest bardzo ważne! Muszę mieć komplet informacji jeszcze dzisiaj!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
DZominika
26.09.2013 21:17:58


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Posty: 11 #1609702
Od: 2012-2-25
ja mam zaliczone wszystkie, a nie mam wpisanego ani jednego !

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » KARTOGRAFIA I » INFO OD DR KOZIOŁA W SPRAWIE ZALICZEŃ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny