NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OGŁOSZENIA » INDEKSY W DZIEKANACIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Indeksy w dziekanacie

  
Bogusia
27.02.2012 14:26:43
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #878398
Od: 2012-2-25
Witam! W dniu dzisiejszym wszystkie indeksy, które udało mi się odnaleźć na AGH (co najmniej 3 razy prosiłam, żeby wszystkie były razem w jednym miejscu) zostały zapakowane w pudełko i pozostawione w dziekanacie, gdzie czekają na mgr Jach - która w dniu jutrzejszym uzupełni nam wpisy z BHP i BiE. Termin złożenia indeksów do wpisu na kolejny semestr upływa 3 marca tj. w najbliższą sobotę. Jeśli nic się nie zmieni będę tego dnia w Krakowie. Ze względu na zmianę planów mgr Jach nie udało mi się złożyć dzisiaj indeksów do wpisu na semestr II, a nie mogę jutro specjalnie w tym celu jechać do Krakowa, więc sprawa musi zaczekać do soboty. Co do osób, które mają w środę matmę... Jeśli wasze indeksy były wśród tych, które zmuszona prośbą mgr Jach, pozostawiłam w dziekanacie może pojawić się problem z wyciągnięciem ich w środę (dziekanat tego dnia jest nieczynny dla studentów)...
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Iwona
27.02.2012 15:36:37
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Mysłowice

Posty: 25 #878463
Od: 2012-2-25
A wiesz kiedy bedzie dr Jach na uczelni w tym tygodniu?
Zapomniałam uzupełnić indeks i wpis z BHP...
  
Bogusia
27.02.2012 17:55:33
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #878588
Od: 2012-2-25
Mgr inż. Jach będzie na pewno jutro. Co do innych terminów proponuję kontakt mailowy z samą panią magister. Adres można znaleźć na stronie AGH w katalogu pracowników.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Don_Carlos
13.03.2012 22:10:21


Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #892124
Od: 2012-2-27
W temacie indeksy w dziekanacie;
Roksana, Natalia i Dawid - wypisane macie przedmioty na II semestr, macie pieczątki "wpisano na semestr II".
Iwona - szukałem twojego indeksu ale nie znalazłem - tam był indeksowy totalny chaos - jeśli masz wszystkie wpisy i wypisany indeks na II semestr to pewnie na następnym zjeździe znajdziesz go w Rudzie.
Sugestia ludzi z dziekanatu dla studentów z okładkami na indeksach - wyraźnie oznaczyć R.Ś. na okładce - ułatwia to szybką identyfikację w Krakowie.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OGŁOSZENIA » INDEKSY W DZIEKANACIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny