| | |
| Bogusia | 27.02.2012 14:26:43 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #878398 Od: 2012-2-25
| Witam! W dniu dzisiejszym wszystkie indeksy, które udało mi się odnaleźć na AGH (co najmniej 3 razy prosiłam, żeby wszystkie były razem w jednym miejscu) zostały zapakowane w pudełko i pozostawione w dziekanacie, gdzie czekają na mgr Jach - która w dniu jutrzejszym uzupełni nam wpisy z BHP i BiE. Termin złożenia indeksów do wpisu na kolejny semestr upływa 3 marca tj. w najbliższą sobotę. Jeśli nic się nie zmieni będę tego dnia w Krakowie. Ze względu na zmianę planów mgr Jach nie udało mi się złożyć dzisiaj indeksów do wpisu na semestr II, a nie mogę jutro specjalnie w tym celu jechać do Krakowa, więc sprawa musi zaczekać do soboty. Co do osób, które mają w środę matmę... Jeśli wasze indeksy były wśród tych, które zmuszona prośbą mgr Jach, pozostawiłam w dziekanacie może pojawić się problem z wyciągnięciem ich w środę (dziekanat tego dnia jest nieczynny dla studentów)... _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Iwona | 27.02.2012 15:36:37 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 25 #878463 Od: 2012-2-25
| A wiesz kiedy bedzie dr Jach na uczelni w tym tygodniu? Zapomniałam uzupełnić indeks i wpis z BHP... |
| | |
| Bogusia | 27.02.2012 17:55:33 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #878588 Od: 2012-2-25
| Mgr inż. Jach będzie na pewno jutro. Co do innych terminów proponuję kontakt mailowy z samą panią magister. Adres można znaleźć na stronie AGH w katalogu pracowników. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Don_Carlos | 13.03.2012 22:10:21 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #892124 Od: 2012-2-27
| W temacie indeksy w dziekanacie; Roksana, Natalia i Dawid - wypisane macie przedmioty na II semestr, macie pieczątki "wpisano na semestr II". Iwona - szukałem twojego indeksu ale nie znalazłem - tam był indeksowy totalny chaos - jeśli masz wszystkie wpisy i wypisany indeks na II semestr to pewnie na następnym zjeździe znajdziesz go w Rudzie. Sugestia ludzi z dziekanatu dla studentów z okładkami na indeksach - wyraźnie oznaczyć R.Ś. na okładce - ułatwia to szybką identyfikację w Krakowie. |