NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » MATEMATYKA » ZADANIA Z MATEMATYKI GRUPA II

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zadania z matematyki grupa II

  
rybak
02.04.2012 10:15:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #909550
Od: 2012-2-26
Zadania w załączniku na mailu grupowym.
  
marcela_o
03.04.2012 17:48:13
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #910916
Od: 2012-3-6
Hej, mógłbyś jednak te zadania wrzucić na forum, bo na poczcie cudownie znikneło pan zielony
  
rybak
05.04.2012 08:03:57
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #912122
Od: 2012-2-26


Ilość edycji wpisu: 1
problem w tym że niestety nie mam konta żeby wrzucić plik na internet a tutaj słabo z załącznikami wesoły wrzucę jeszcze raz na pocztęoczko


PS. Plik jest w zakładce "wysłane" ale jeszcze raz prześlę.
  
sedek91
13.04.2012 10:17:29
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: GLIWICE

Posty: 7 #917585
Od: 2012-2-27
Tak apropo tego podziału. Nasza grupa 5 z grupy 2 dostała jedno zadanie( 15.84 ), którego nie ma wogóle w książce bo ostatnie jest 15.83, w związku z czym wybraliśmy najbliższe wolne w zamianoczko
A tak poza tym to wszystko gra oczko
  
Gosia
13.04.2012 15:52:27
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #917838
Od: 2012-2-25
Sedek, ale Ty jestes w grupie 2,
ja jestem w 5 (tez o tym wiem)

z góry przepraszam że po nazwiskach:
gr.1 (Fliegel, BogOcz, Odrobińska, Otręba)
gr.2 (Zbróg, Szuraj, Pacan, Ungier)
gr.3 (Śmieja, Zalewska, Sikora?, Szatkowska)
gr.4 (Becher, Tupaczyński, UCZTO)
gr.5 (Rybak, Wołowczyk,von Syrzysko)
  
sedek91
13.04.2012 17:21:29
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: GLIWICE

Posty: 7 #917886
Od: 2012-2-27
Dlaczego zmieniliście numeracje grup. W poprzednim semestrze byliśmy w grupie piątej. Ja powiedziałem wszystkim w mojej grupie, że jesteśmy 5 i robiliśmy te zadania. Teraz nie wiem czy będziemy umieli zrobić te zadania, które są dla drugiej. teraz tylko same kłopoty przez tą zmianę. Mam nadzieję, że chociaż są one na niedzielę a nie na sobotę.
  
Gosia
13.04.2012 19:56:01
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #918066
Od: 2012-2-25

Nic nie zmieniałam. Na ostatniej stronie w czerwonym/pomarańczowym zeszycie z zadaniami które robimy na ćwiczeniach jest podział grup. Sprawdziłam jak to było w zeszłym semestrze i faktycznie wasza i moja grupa podpisaliśmy sie jako gr.5, ale zrobiliśmy inne zadania. Teraz już trudno, zostawcie to co macie!
bardzo szczęśliwy nie skapnie sie, moja grupa liczy tylko 3 osoby. spoko loko

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » MATEMATYKA » ZADANIA Z MATEMATYKI GRUPA II

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny