| | |
| rybak | 02.04.2012 10:15:08 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #909550 Od: 2012-2-26
| Zadania w załączniku na mailu grupowym. |
| | |
| marcela_o | 03.04.2012 17:48:13 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #910916 Od: 2012-3-6
| Hej, mógłbyś jednak te zadania wrzucić na forum, bo na poczcie cudownie znikneło  |
| | |
| rybak | 05.04.2012 08:03:57 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 8 #912122 Od: 2012-2-26
Ilość edycji wpisu: 1 | problem w tym że niestety nie mam konta żeby wrzucić plik na internet a tutaj słabo z załącznikami wrzucę jeszcze raz na pocztę
PS. Plik jest w zakładce "wysłane" ale jeszcze raz prześlę. |
| | |
| sedek91 | 13.04.2012 10:17:29 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: GLIWICE
Posty: 7 #917585 Od: 2012-2-27
| Tak apropo tego podziału. Nasza grupa 5 z grupy 2 dostała jedno zadanie( 15.84 ), którego nie ma wogóle w książce bo ostatnie jest 15.83, w związku z czym wybraliśmy najbliższe wolne w zamian A tak poza tym to wszystko gra  |
| | |
| Gosia | 13.04.2012 15:52:27 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #917838 Od: 2012-2-25
| Sedek, ale Ty jestes w grupie 2, ja jestem w 5 (tez o tym wiem)
z góry przepraszam że po nazwiskach: gr.1 (Fliegel, BogOcz, Odrobińska, Otręba) gr.2 (Zbróg, Szuraj, Pacan, Ungier) gr.3 (Śmieja, Zalewska, Sikora?, Szatkowska) gr.4 (Becher, Tupaczyński, UCZTO) gr.5 (Rybak, Wołowczyk,von Syrzysko)
|
| | |
| sedek91 | 13.04.2012 17:21:29 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: GLIWICE
Posty: 7 #917886 Od: 2012-2-27
| Dlaczego zmieniliście numeracje grup. W poprzednim semestrze byliśmy w grupie piątej. Ja powiedziałem wszystkim w mojej grupie, że jesteśmy 5 i robiliśmy te zadania. Teraz nie wiem czy będziemy umieli zrobić te zadania, które są dla drugiej. teraz tylko same kłopoty przez tą zmianę. Mam nadzieję, że chociaż są one na niedzielę a nie na sobotę. |
| | |
| Gosia | 13.04.2012 19:56:01 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #918066 Od: 2012-2-25
| Nic nie zmieniałam. Na ostatniej stronie w czerwonym/pomarańczowym zeszycie z zadaniami które robimy na ćwiczeniach jest podział grup. Sprawdziłam jak to było w zeszłym semestrze i faktycznie wasza i moja grupa podpisaliśmy sie jako gr.5, ale zrobiliśmy inne zadania. Teraz już trudno, zostawcie to co macie!
nie skapnie sie, moja grupa liczy tylko 3 osoby. spoko loko |