| | |
| PositivaStyle | 04.09.2012 13:50:58 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 39 #1003175 Od: 2012-2-24
| Wiadomość od doktora Owerko: Szanowni Państwo,
Wpisy do indeksów/kart oraz możliwość przystąpienia do zaliczenia przedmiotu w terminie poprawkowym odbędzie się 10.09.2012 o godzinie 11:30. Spotykamy się pod gabinetem 310 pawilon C4. Karty/indeksy do wpisów proszę dostarczyć za pomocą Starostów ( tylko "hurtowo" !). Osobiście zapraszam tylko starostów z kartami/indeksami oraz poprawkowiczów.
T.Owerko |
| | |
| Bogusia | 05.09.2012 18:37:24 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #1003862 Od: 2012-2-25
| Witam!
Moi Drodzy, niestety nie mam możliwości pojechać w poniedziałek do Krakowa! Bardzo proszę, żeby jeżeli ktoś jedzie skontaktował się ze mną - będę wdzięczna za dostosowanie się do prośby dr Owerko (jedna osoba ze wszystkimi indeksami!). Postaram się skontaktować z Panem Doktorem i poinformuję go, że niestety nie mogę być obecna w Krakowie, ze względów zawodowych. Gdyby coś się działo bardzo proszę pisać lub dzwonić! _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Bogusia | 16.09.2012 21:47:28 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #1010553 Od: 2012-2-25
| Szanowni Państwo,
II termin poprawkowy z ETP odbędzie się w czwartek 20.09.2012 o godzinie 10:00 Spotykamy się przed gabinetem 310 w pawilonie C4 AGH
T.Owerko _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |