| | |
| Tupak | 26.04.2012 14:31:59 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #927532 Od: 2012-2-26
| Hej, wiecie może czy mamy napisać sprawozdanie z ostatnich laboratorów? Jeśli tak to czy ktoś ma jakiś wzorek takiego sprawozdania?? |
| | |
| Roksana | 26.04.2012 21:16:31 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 16 #927735 Od: 2012-4-26
| Podobno mamy napisać. W ten weekend mamy laborki??  |
| | |
| Tupak | 26.04.2012 21:19:22 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 18 #927738 Od: 2012-2-26
| Nie, w ten weekend ćwiczenia mamy. A wiesz moze czy mamy oddać teraz w weekend czy wtedy kiedy mamy laborki?? |
| | |
| moniamandera | 26.04.2012 22:03:25 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #927780 Od: 2012-2-26
| Jak mamy laborki ;-) |
| | |
| JustynaPawlak | 27.04.2012 10:14:43 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Posty: 9 #927969 Od: 2012-3-9
| Sprawozdanie trzeba oddać 12 maja  |
| | |
| Gosia | 08.05.2012 22:25:00 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 11 #935176 Od: 2012-2-25
| Czy sprawozdanie ma być tylko dla jednokrotnego pomiaru, czy tez dla wielokrotnych?? |
| | |
| Sandra_Kot | 03.06.2012 14:46:49 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 10 #950992 Od: 2012-2-26
| Czy mógłby ktoś wrzucić na forum albo na pocztę przykładowe sprawozdanie ? Albo jeszcze lepiej jakby ktoś z drugiej grupy był tak miły i wrzucił sprawozdanie z Modułu Younga bo nie mogę sobie z tym poradzić |