NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FIZYKA » SPRAWOZDANIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Sprawozdanie

  
Tupak
26.04.2012 14:31:59
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #927532
Od: 2012-2-26
Hej, wiecie może czy mamy napisać sprawozdanie z ostatnich laboratorów? Jeśli tak to czy ktoś ma jakiś wzorek takiego sprawozdania??oczko
  
Roksana
26.04.2012 21:16:31
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #927735
Od: 2012-4-26
Podobno mamy napisać. W ten weekend mamy laborki?? pytajnik
  
Tupak
26.04.2012 21:19:22
Grupa: Użytkownik

Posty: 18 #927738
Od: 2012-2-26
Nie, w ten weekend ćwiczenia mamy. A wiesz moze czy mamy oddać teraz w weekend czy wtedy kiedy mamy laborki??
  
moniamandera
26.04.2012 22:03:25


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #927780
Od: 2012-2-26
Jak mamy laborki ;-)
  
JustynaPawlak
27.04.2012 10:14:43
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Będzin

Posty: 9 #927969
Od: 2012-3-9
Sprawozdanie trzeba oddać 12 maja oczko
  
Gosia
08.05.2012 22:25:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #935176
Od: 2012-2-25
Czy sprawozdanie ma być tylko dla jednokrotnego pomiaru, czy tez dla wielokrotnych??
  
Sandra_Kot
03.06.2012 14:46:49
Grupa: Użytkownik

Posty: 10 #950992
Od: 2012-2-26
Czy mógłby ktoś wrzucić na forum albo na pocztę przykładowe sprawozdanie oczko? Albo jeszcze lepiej jakby ktoś z drugiej grupy był tak miły i wrzucił sprawozdanie z Modułu Younga bo nie mogę sobie z tym poradzić oczko

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FIZYKA » SPRAWOZDANIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny