| | |
| Halber_Mensch | 27.02.2012 19:34:09 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 18 #878732 Od: 2012-2-27
Ilość edycji wpisu: 2 | Nareszcie mamy forum! Nasze, jedyne, namaszczone przez Bogusię, ładne, bez reklam, bez spamu. BEZ WSTYDU!! Wiwat Admin! wiwat moderatorzy! Tylko niepotrzebnie forum jest podpisane "Geodezja AGH Ruda Śl", jeszcze ktoś na nim napisze np., że wykładowca X to ch.. a Y to buc, później X z Y to znajdą i się będzie działo .   |
| | |
| Bogusia | 27.02.2012 20:39:29 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #878793 Od: 2012-2-25
| Moja rada: nie piszcie takich rzeczy, a nic złego się nie stanie! Nikogo nie interesuje czy uważacie kogoś za inteligentnego inaczej! To forum ma służyć wymianie informacji pomiędzy studentami, a informacje te nie powinny zawierać obraźliwych treści! A już w szczególności niepochlebnych opinii o wykładowcach - i nieważne jak bardzo ich nie lubicie. Jak znajdę coś, co uznam za niegrzeczne, będę usuwać!!! _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Halber_Mensch | 27.02.2012 21:44:37 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 18 #878845 Od: 2012-2-27
| Tak, uważam, że to dobra rada! Ale jak już mamy takie fajne forum (dyskusyjne?), to dlaczegoż by nie wymieniać poza informacjami także poglądów - oczywiście w granicach rozsądku. |
| | |
| PositivaStyle | 28.02.2012 13:36:28 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 39 #879185 Od: 2012-2-24
| umówmy się że na forum nie będziemy propagować chamstwa ani wulgaryzmów a wszelkie wpisy tego typu będą karane |
| | |
| moniamandera | 28.02.2012 14:13:22 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rydułtowy
Posty: 18 #879202 Od: 2012-2-26
| Oj, to chyba muszę skasować konto...  |
| | |
| Halber_Mensch | 28.02.2012 21:00:56 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 18 #879646 Od: 2012-2-27
| Skasuj, skasuj; jeszcze chamstwo niechcący rozpropagujesz, a z chamstwem trzeba walczyś stanowczo! Może jednak pozwolą nam czasem na jakiś wulgaryzm, chociaż taki malutki, taki tyci. |
| | |
| Halber_Mensch | 28.02.2012 21:01:42 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 18 #879648 Od: 2012-2-27
| dupa  |
| | |
| JolaIstel | 29.02.2012 16:27:38 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Racibórz
Posty: 10 #880312 Od: 2012-2-27
| Nie potrafię znaleźć na stronie ZOD RŚ planu na semestr letni, mógłby ktoś go tu wstawić . Bd wdzięczna, pozdrawiam. |
| | |
| Bogusia | 29.02.2012 19:04:02 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #880441 Od: 2012-2-25
| Pewnie dlatego, że jeszcze ich nie ma. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |
| | |
| Bogusia | 01.03.2012 20:41:26 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Posty: 141 #881561 Od: 2012-2-25
| Plany zajęć są już dostępne. _________________ "Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu." /Henri Bergson/ |