NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PIERDOŁY » HUUUURRRRA!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Huuuurrrra!

  
Halber_Mensch
27.02.2012 19:34:09


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Małopolska

Posty: 18 #878732
Od: 2012-2-27


Ilość edycji wpisu: 2
Nareszcie mamy forum!
Nasze, jedyne, namaszczone przez Bogusię, ładne, bez reklam, bez spamu. BEZ WSTYDU!!
Wiwat Admin! wiwat moderatorzy!
Tylko niepotrzebnie forum jest podpisane "Geodezja AGH Ruda Śl", jeszcze ktoś na nim napisze np., że wykładowca X to ch.. a Y to buc, później X z Y to znajdą i się będzie działo . aniołekoczko
  
Bogusia
27.02.2012 20:39:29
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #878793
Od: 2012-2-25
Moja rada: nie piszcie takich rzeczy, a nic złego się nie stanie! Nikogo nie interesuje czy uważacie kogoś za inteligentnego inaczej! To forum ma służyć wymianie informacji pomiędzy studentami, a informacje te nie powinny zawierać obraźliwych treści! A już w szczególności niepochlebnych opinii o wykładowcach - i nieważne jak bardzo ich nie lubicie. Jak znajdę coś, co uznam za niegrzeczne, będę usuwać!!!
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Halber_Mensch
27.02.2012 21:44:37


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Małopolska

Posty: 18 #878845
Od: 2012-2-27
Tak, uważam, że to dobra rada!bardzo szczęśliwy
Ale jak już mamy takie fajne forum (dyskusyjne?), to dlaczegoż by nie wymieniać poza informacjami także poglądów - oczywiście w granicach rozsądku.taki dziwny
  
PositivaStyle
28.02.2012 13:36:28
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Sosnowiec

Posty: 39 #879185
Od: 2012-2-24
umówmy się że na forum nie będziemy propagować chamstwa ani wulgaryzmów a wszelkie wpisy tego typu będą karaneoczko
  
moniamandera
28.02.2012 14:13:22


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rydułtowy

Posty: 18 #879202
Od: 2012-2-26
Oj, to chyba muszę skasować konto... wesoły
  
Halber_Mensch
28.02.2012 21:00:56


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Małopolska

Posty: 18 #879646
Od: 2012-2-27
Skasuj, skasuj; jeszcze chamstwo niechcący rozpropagujesz, a z chamstwem trzeba walczyś stanowczo! Może jednak pozwolą nam czasem na jakiś wulgaryzm, chociaż taki malutki, taki tyci.
  
Halber_Mensch
28.02.2012 21:01:42


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Małopolska

Posty: 18 #879648
Od: 2012-2-27
dupa zaniemówił
  
JolaIstel
29.02.2012 16:27:38
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Racibórz

Posty: 10 #880312
Od: 2012-2-27
Nie potrafię znaleźć na stronie ZOD RŚ planu na semestr letni, mógłby ktoś go tu wstawić . Bd wdzięczna, pozdrawiam.
  
Bogusia
29.02.2012 19:04:02
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #880441
Od: 2012-2-25
Pewnie dlatego, że jeszcze ich nie ma.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/
  
Bogusia
01.03.2012 20:41:26
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Posty: 141 #881561
Od: 2012-2-25
Plany zajęć są już dostępne.
_________________
"Działać, jak człowiek myślący. Myśleć, jak człowiek czynu."
/Henri Bergson/

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PIERDOŁY » HUUUURRRRA!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny